Kasy Fiskalne On-line i Terminale Płatnicze

Oferujemy rozwiązania fiskalne w zakresie sprzedaży oraz instalacji systemów sprzedażowych i zarządzających wraz z całą infrastrukturą sprzętową tj. komputery POS, drukarki bonowe, szuflady kasowe oraz czytniki kodów kreskowych.
drukarka-fiskalna partnerzy

Kasy Fiskalne On-line

Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń fiskalnych oraz ich sprzedaż. Nasz rejon działań to: Morąg i okolice.

Oferujemy naszym klientom:

 • Sprzedaż kas fiskalnych i drukarek fiskalnych renomowanych marek: Posnet, Elzab, Aclas
 • serwis urządzeń fiskalnych
 • części zamienne do kas fiskalnych i drukarek fiskalnych
 • fachową poradę w sprawie zakupu urządzeń fiskalnych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Terminal płatniczy za darmo dla twojej firmy

 • 0 zł za urządzenie przez rok
 • 0 zł prowizji od transakcji
 • Umowa na 12 miesięcy bez zobowiązań
Terminal-platniczy


Usługi informatyczne dla firm handlowych

Jeśli potrzebujesz coś niestandardowego - skontaktuj się z nami, spróbujemy pomóc.


 • Dostarczymy sprzęt komputerowy oraz urządzenia peryferyjne wysokiej klasy, w niezwykle przystępnych cenach. Zajmiemy się instalacją takiego sprzętu oraz jego podstawową konfiguracją, tak byś od razu mógł przystąpić do pracy.
 • Stworzymy na potrzeby Twojej firmy wewnętrzną sieć komputerową
 • Jeśli będzie taka potrzeba, zainstalujemy i konfigurujemy serwer, tak by cały system działał w sposób ciągły, bez większych zakłóceń.
 • Sprzedamy, zainstalujemy i skonfigurujemy system informatyczny do zarządzania Twoim przedsiębiorstwem. Pomożemy w wyborze rozwiązań idealnie dopasowanych do charakterystyki Twojego biznesu. Oferujemy m.in. sprawdzone i cieszące się dużą popularnością na rynku polskim, zaawansowane systemy informatyczne Comarch OPTIMA.
 • Sprawdzimy Twój sprzęt komputerowy pod kątem bezpieczeństwa przechowywanych w nim danych. Pozbędziemy się groźnych wirusów, trojanów i innych zagrożeń, jakie mogą znajdować się na dysku twardym Twoich komputerów firmowych. Dostarczymy i zainstalujemy dobrej jakości oprogramowanie antywirusowe, które pomoże zabezpieczyć Twoje komputery przed wirusami i innymi zagrożeniami, na jakie narażony jest każdy użytkowników sieci.
 • Zainstalujemy i skonfigurujemy zapory sieciowe, które utrudniają ataki z zewnątrz i przesyłanie informacji z Twojego komputera/komputerów firmowych, przez złośliwe oprogramowania do hakerów.
 • Wykonamy audyt bezpieczeństwa informatycznego. Pomagamy również we wdrożeniu rozwiązań zgodnych z najnowszymi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych(RODO).
 • Zajmiemy się realizacją różnorodnych usług serwisowych, w tym diagnostyką sieci komputerowych i ich naprawami lub modernizacją. Ponadto naprawiamy sprzęt komputerowy, konfigurujemy sieci, zapory sieciowe, serwery oraz różnego rodzaju urządzenia komputerowe. Instalujemy, konfigurujemy, a jeśli jest taka potrzeba, integrujemy również systemy informatyczne niezbędne do zwiększenia wygody pracy i poprawy bezpieczeństwa firmy.

Oferta

Procedury napraw

Klienci indywidualni

Zapewniamy kompleksowy serwis informatyczny dla użytkowników domowych obejmujący naprawy i montaż sprzętu, odzyskiwanie danych i po prawę wydajności komputera. Doradzamy we wszelkich kwestiach dotyczących komputerów, sprzętu i jego użytkowania. Zazwyczaj podstawowe czynności serwisowo-konfiguracyjne dokonuje w Państwa domu. Jeśli zachodzi konieczność poważniejszych napraw komputer zabieramy do naszego serwisu.

Jeśli na Twoim komputerze pracują lub bawią się również Twoje dzieci, nasza firma oferuje kompleksowe zabezpieczenie komputera przed niepożądaną zawartością Internetu.

Proponujemy również czyszczenie komputera z różnego rodzaju niebezpiecznych aplikacji płynących z internetu, takich jak: wirusy, spyware, adware, trojany, rootkity oraz ogólne czyszczenie z pozostałości wynikających z normalnego użytkowania komputera, które wpływają na komfort pracy.

Oferujemy między innymi:
 • naprawę i upgrade sprzętu
 • instalację sprzętu m. in.: kart sieciowych, graficznych, dysków twardych, napędów CD, DVD
 • instalację i konfigurację systemów operacyjnych (Windows, Linux) oraz innych aplikacji
 • niezależne doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania oraz doboru parametrów łączy internetowych
 • regeneracja tuszy i tonerów
 • usuwanie wirusów, instalację programów antywirusowych.
 • zapobieganie włamaniom, kontrolę rodzicielską.
 • analizę bezpieczeństwa i zapobieganie problemom w przyszłości
 • konfigurację połączenia z Internetem, oraz konfigurację skrzynek email
 • konfigurację sieci typu LAN i WLAN (WiFi)
 • budowę prywatnych stron internetowych, hosting
 • zdalną pomoc, diagnostykę i naprawę
 • odzyskiwanie danych
 • szkolenie komputerowe, porady
 • instalacje kamer przemysłowych, rozbudowa i modyfikacja istniejących systemów telewizji przemysłowej(monitoring)

Klienci biznesowi

Nasza firma może Państwu zaoferować profesjonalne doradztwo w dziedzinie IT, zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne, połączone z rozwiązywaniem wszelkich problemów technicznych! Współpracujemy z małymi jak i średnimi przedsiębiorstwami.

Nasz cel:
Stałe wsparcie informatyczne dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Stałe umowy na tzw. Outsourcing IT zapewniają wysoką jakość pracy oraz stabilność działania systemu komputerowego w danym miejscu. Umowę serwisową proponujemy zwykle w przypadku większych instalacji komputerowych. Zapewniamy fachową pomoc w odpowiednio dostosowanej cenie. Umowa serwisowa zapewnia m. in. szybki czas reakcji serwisu oraz regularną diagnostykę sprzętu i oprogramowania. Drugą metodą współpracy są usługi doraźne*. Wiele firm nie wymaga stałych konsultacji. W takim wypadku proponujemy usługi doraźne. Oferujemy krótki czas reakcji i nasze doświadczenie. Warto nas sprawdzić tym bardziej, że nasze ceny nie są wysokie.

"Umowy serwisowe opłacane są na zasadzie abonamentu miesięcznego w formie ryczałtu, a usługi doraźne opłacane są jednorazowo za wykonaną usługę..."

Najczęściej spotykane usługi wchodzące w skład umowy serwisowej: Zakres działania objęty opieką informatyczną jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów na podstawie:

Korzyści z podpisania umowy serwisowej
Stała opieka nad Państwa infrastrukturą informatyczną zapewnia stabilne funkcjonowanie całego systemu, co pozwala skoncentrować się na właściwej działalności Państwa firmy. Bezpieczeństwo danych, do każdej firmy przypisany jest stały opiekun, specjalista IT, który czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich komputerów i to do niego otrzymują Państwo bezpośredni numer telefonu co znacznie usprawnia kontakt oraz przyśpiesza reakcje serwisu. Nie trzeba szukać przypadkowych informatyków z „ulicy”. Zatrudnianie na stałe pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury informatycznej w firmie również staje się zbyteczne.Koszty umowy serwisowej. Koszt umowy serwisowej uzależniony jest od ilości sprzętu oraz zakresu świadczonych w jej ramach usług informatycznych. Ustalenie ceny następuje po przeprowadzeniu przez nas w Państwa firmie audytu dotyczącego ilości i rodzaju sprzętu, który ma zostać objęty niniejszą umową oraz zakresu wykonywanych w jej ramach usług.

"Oferujemy wsparcie głównie dla platform systemowych Windows (95, 98, 2000, ME, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, windows server), Linux (NND, rodzina DEBIAN, UBUNTU, MINT, Mandriva), Mac OS..."


Pakiety serwisowe dla firm


Standard
Liczba komputerów w firmie: do 4
Ilość wizyt serwisanta w m-c: 1
Czas przyjazdu serwisanta:
do 3h po tel. alarmowym

Pomoc zdalna: Nie
Sprzęt zastępczy na czas naprawy: Nie
Godziny wizyt serwisowych:
pn. - pt. w godz.10:00 - 12:00
Podstawowe szkolenie pracowników: TAK
Biznes
Liczba komputerów w firmie: do 8
Ilość wizyt serwisanta w m-c: 2
Czas przyjazdu serwisanta:
do 2h po tel. alarmowym

Pomoc zdalna: Tak
Sprzęt zastępczy na czas naprawy: Nie
Godziny wizyt serwisowych:
pn. - pt. w godz.9:00 - 15:00
Podstawowe szkolenie pracowników: TAK
Biznes MAX
Liczba komputerów w firmie: do 15
Ilość wizyt serwisanta w m-c: 4
Czas przyjazdu serwisanta:
bezpośrednio po tel. alarmowym

Pomoc zdalna: Tak
Sprzęt zastępczy na czas naprawy: Tak
Godziny wizyt serwisowych:
cały tydzień w godz.8:00 - 16:00
Podstawowe szkolenie pracowników: TAK

Kontakt

Firma: "BAJT"
Obszar działania: Morąg, Elbląg, Pasłęk, Olsztyn i okolice (do 50km)

Bajt - Usługi informatyczne :: Naprawa sprzętu, Montaż monitoringu, Tworzenie stron internetowych
Siedziba: 3 maja 14/4 14-300 Morąg, Polska
poczta Poczta e-mail:
skypeSkype: bajt87


Możesz do nas napisać bądź zadzwonić. Możesz zasiegnąć porady, zgłosić awarię i uzyskać odpowiedź na różne pytania związane z IT.Dołącz do społeczności Bajt! Znajdziesz nas na facebook. Dołącz do nas!